SET İPTV KURULUMU – TEKNOFİX

SET İPTV KURULUMU

SET İPTV KURULUMU

UYARI: Set iptv uygulaması çoğu smart tv’lerde bulunmaktadır. Smart TV veya diğer cihazlarınızda Set IPTV programını aktif ettiğinizde 7 gün ücretsiz deneme ardından her cihaz için sizden bir seferlik 14.99 Euro ödenemizi isteyecektir. Lütfen programı kurarken bunu göz önünde bulundurun. Bu ödemenin EKONOMIKIPTV ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Program bir sefelik bir ödeme ardından aktif ettiğiniz mac adresi için tekrar bir ödeme istemez ömür boyu kullanım hakkı sağlar. Kurulumu aşağıdaki aşamları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Televizyonumuza Set iptv uygulamasını kurduktan sonra bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.
  • Set iptv eski kanal listemizi silmek için Set iptv uygulamasının bize verdiği mac adresini TV MAC kutucuğuna girip en alttaki doğrulama kodunu seçtikten sonra Reset butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Televizyonumuzdaki Set iptv uygulamanın bize verdiği mac adresini TV MAC kutucuğuna yazıyoruz. Size vermiş olduğumuz m3u url linkini M3u URL kısmına yapıştırın ve en alttaki doğrulama kodunu seçiniz. Send butonuna basarak kanal listemizi tv’nize yüklemiş oluyorsunuz.


Copyright © 2019- 2020 TEKNOFİX İPTV | All rights reserved.